Zdjęcie: materiały organizatorów

Paweł Domagała kontynuuje trasę koncertową „Narnia Tour”. 22 kwietnia usłyszycie go w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

Paweł Domagała to aktor kabareciarz, muzyk, ukończył warszawską Akademię Teatralną. Popularność przyniosły mu role w serialach „O mnie się nie martw”, „Żmijowsko” oraz komediach romantycznych „Planeta singli” i „Serce nie sługa”. Nagrał cztery płyty, wiele jego piosenek stało się przebojami, m.in. „Weź nie pytaj”. 

Ostatnia płyta Domagały „Narnia” ujrzała światło dzienne 18 listopada 2022 roku. „Narnia” nawiązuje do „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa. Krążek poprzedziły trzy single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” i „Po co ten krzyk”. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narnii”.

– To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad „Narnią” była równocześnie pracą nad sobą – mówi Paweł Domagała. Album – podkreśla artysta – jest „o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. 

Wcześniejsze płyty Domagały: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album „Wracaj” pokrył się złotem. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Paweł Domagała z zespołem, promując „Narnię”, odwiedził już 16 miast. W 2024 roku kontynuuje „Narnia Tour”. Jeden z koncertów zagra w Rzeszowie – 22 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej. – To wyjątkowa okazja, by usłyszeć artystę w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo – zapowiada agencja Adria Art. 

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety kosztują: 80, 90, 110, 140, 160 zł, do kupienia na stronie: adria-art.pl.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama