Reklama

Zespół Piersi z nowym wokalistą z Adamem Asanovem z Rzeszowa został skrytykowany przez byłego lidera Pawła Kukiza. Nie może zrozumieć, po co muzycy w czwartek wystąpili w jubileuszowym odcinku programu „Dzień Dobry” TVN.

Kukiz na Facebooku zamieścił komentarz. „Pewnie nie powinienem tego umieszczać… Ale… muszę. Ja wszystko przetrzymam – nazywanie faszystą, oszołomem, frustratem… Ale żeby z „Piersi”, z mojego dziecka, ku…ę zrobić… Zostawiłem Wam nazwę… Wszystko Wam oddałem… Jak możecie… Żeby AŻ TAK??? Przecież wiem, że WY MACIE ŚWIADOMOŚĆ, dlaczego Was zapraszają, dlaczego tak usilnie Was lansują… Są granice, Koledzy…. Grajcie swoje piosenki, ale tu i teraz proszę Was – NIE GRAJCIE JUŻ NIGDY MOICH KOMPOZYCJI! Wiem, ze zgodnie z prawem możecie, ale jeśli choć odrobina HONORU w Was została, proszę! Zostawcie moje piosenki! Macie Bałkanikę i wielki potencjał taneczno-rozrywkowy. Macie nazwę, mimo, że z pierwszego składu tylko basistę. Proszę…..” – napisał Paweł Kukiz.

Kukiz kilka miesięcy temu odszedł z Piersi. Zastąpił go rzeszowski wokalista Adam Asanov. Z jego udziałem na Rynku w Rzeszowie nagrano teledysk „Bałkanica”, który w serwisie YouTube.com ma już ponad 22 mln odsłon. Komentarz Kukiza jest spowodowany wizytą muzyków w czwartkowym wydaniu programu „Dzień Dobry TVN”. Stacja świętowała 2000 odcinek programu. Muzycy wręczyli prowadzącym – Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi – prezent. Był nim lukrowany tort w kształcie piersi. Zespół o odśpiewał też „Sto lat”.

Muzycy na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku zamieścili zdjęcie z wizyty w TVN. „2.000 tysięczny odcinek dzień dobry TVN, w którym mieliśmy przyjemność wystąpić przeszedł do historii. Może znów spotkamy sie w takim składzie np. z okazji 10.000 tysięcznego odcinka” – napisał zespół.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Jak to skomentowali internauci? „Przykre, że zapomnieliście o swoim kompanie, klapa panowie”, „Wybrał politykowanie zamiast śpiewania”, „TVN?!? No i niestety, z jędrnych Piersi zostały silikonowe cycki”, „Wy mieliście „przyjemność” a ja nie lubię wazeliny”, „Piersi bez Kukiza to nie Piersi tak samo jak Myslovitz bez Rojka jak Akurat bez Kłaptocza…. ciężko mi to pisać, ale lubiłem ten zespół jego stare wydanie….. ale Bałkanica to prawie jak Ona tańczy ze mną….. to był zespół rockowo – punkowy a teraz…??”, „To, co? Będziecie grali teraz tylko swoje kompozycje (te których Paweł nie skomponował)? Teraz wyjdzie czy macie honor j jaja” – napisali internauci w komentarzach na profilu Piersi na Facebooku.

Zapytaliśmy muzyków, co sądzą na temat reakcji Pawła Kukiza. Jak na razie nam nie odpowiedzieli.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo

redakcja@rzeszow-news.pl

 

 

Reklama