Już w najbliższy czwartek (2 października) swe podwoje dla studentów wracających z wakacji otwiera Millenium Arena w Rzeszowie. W ciągu całego miesiąca czeka nas w niej jeszcze wiele, nie tylko muzycznych, atrakcji.

[Not a valid template]

 

Dla rozpoczynających nowy rok akademicki Millenium Arena organizuje 2 października wielkie otwarcie. Tego wieczoru studenci będą szczególnie uprzywilejowani. Na imprezę, która rozpocznie się o godz. 20:00, po okazaniu legitymacji, indeksu lub biletu miesięcznego PKS wejdą za darmo. Ponadto studenci za piwo zapłacą jedyne 5 złotych.

Z kolei w przyszły weekend (10-11 października) na skwerze Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall przy al. Kopisto 1 odbędzie się ArtDeRue OpenAir Festival. W jego ramach wystąpią m.in. Homex, Jarecki, Ten Typ Mes, Dope DOD, Strana Vychodna, Rasmentalism, K2, Eldo i GrubSon.

W trzeci czwartek miesiąca (16 października) w Arenie zorganizowane zostaną otrzęsiny studentów I roku Politechniki Rzeszowskiej. A już następnego dnia w piątek (17 października) rozpoczną się trzydniowe obchody 3. urodzin Millenium Hall. W ich ramach odbędzie się kolejna edycja Tanecznej Bitwy Szkół, New Balance Maraton Rzeszów. Oraz gala 20-lecia wydawnictwa Bosz. Będzie okazja spotkania się z prof. Jerzym Bralczykiem i Chrisem Niedenthalem. Ostatniego dnia jubileuszu posłuchamy Agaty Rymarowicz i Tadeusza Kroka.

24 października w ramach corocznej „Pomarańczowej Trasy” po raz kolejny zawita do Rzeszowa zespół KULT z charyzmatycznym Kazikiem Staszewskim na czele. Dzień później na scenie Areny wystąpi natomiast grupa Happysad.

eMKa

redakcja@rzeszow-mews.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama