Zdjęcie: Youtube.com / Grzane Wino
Reklama

Już dziś (6 grudnia) dwa rzeszowskie zespoły Perspective Band i Grzane Wino zagrają podczas koncertu charytatywnego „Gramy dla Górczewskiej”. 

Koncert ma wesprzeć mieszkańców spalonego bloku H przy ulicy Górczewskiej 181 w Warszawie. W nocy z 15 na 16 października br. w podziemnym parkingu spłonęło aż 47 aut, z 70 mieszkań ewakuowano 150 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale blok nie nadaje się do dalszego zamieszkania, wielu mieszkańców straciło dach nad głową. 

To właśnie z myślą o mieszkańcach Górczewskiej w niedzielę (6 grudnia) o godz. 17:00 nie w studiu Estrady Rzeszowskiej, jak pierwotnie planowano, a w “Torowa Studio” przy ulicy Torowej 3 w Rzeszowie odbędzie się koncert charytatywny „Gramy dla Górczewskiej”.

W trakcie 2-godzinnego koncertu zostanie uruchomiony specjalny link do wpłaty dowolnych datków, w całości przekazywanych na spalony blok przy ulicy Górczewskiej 181. Link będzie można znaleźć w opisie live z koncertu i na Facebooku zespołów. 

Organizatorem koncertu jest zespół Perspective Band wraz z zaprzyjaźnioną grupą Grzane Wino. Obie formacje pochodzą z Rzeszowa i choć reprezentują odmienny styl muzyczny to łączy ich dobro, które dzięki muzyce chcą przekazać dalej. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Link wyświetlony podczas koncertu aktywny zostanie przez cały czas trwania muzycznej uczty, jak również po jej zakończeniu. Koncert można będzie obejrzeć na żywo na Youtube obu zespołów TUTAJ i TUTAJ. Patronuje mu Rzeszów News. 

Perspective Band oscyluje w okolicach bluesa, polskiego blues-rocka z mieszanką gitarowo-harmonijkowego grania o prawdziwie amerykańskim charakterze. Z kolei Grzane Wino porusza się w nurcie ballady folkowej, piosenki turystycznej i poetyckiej. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama