Zdjęcie: Pixabay

Po raz kolejny do pracowników PGE Obrót docierają sygnały od osób, które otrzymały fałszywe e-maile wzywające do uregulowania rzekomych należności.  Ich odbiorcom grozi się się konsekwencjami windykacyjnymi.

Wiadomości przesyłane są z adresów pge@rozliczenia.pl lub pge@rachunki.pl. Nadawca, podpisujący się jako Michał Sajewicz, wzywa do zapłaty załączonej faktury. W fałszywej wiadomości mowa jest również o konsekwencjach windykacyjnych w przypadku nieuregulowania wskazanych należności. Zgłoszenia dotyczące fałszywych maili PGE Obrót odnotowuje w całej Polsce.

Spółka zwraca się do swoich klientów i pracowników o zachowanie szczególnej uwagi oraz przekazanie ostrzeżenia rodzinom i znajomym. – Prosimy również o nieotwieranie załączonych do wiadomości plików oraz niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane
w fałszywej korespondencji – poinformował Mariusz Majewski, rzecznik PGE Obrót. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości możecie się kontaktować z infolinią PGE: (+48) 422 222 222. Działania nieuczciwych sprzedawców to problem, z którym zmagają się wszyscy operatorzy usług.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama