Reklama

W piątek (29 sierpnia) w Centrum Handlowym Plaza w Rzeszowie zostanie otwarty pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon Easy. Będą specjalne promocje i atrakcje sportowe.

Decathlon Easy to nowy produkt znanej na polskim rynku francuskiej sieci sklepów sportowych. Sklep w Plazie będzie piątą placówką tej sieci w Polsce. Różnica między Decathlonem a Decathlonem Easy polega na tym, że Decathlon Easy oferuje klientom tylko produkty własnej marki stworzone przez grupę Oxylane m.in. Quechua, Wedze czy Kipsta. Nie ma serwisu rowerowo-narciarskiego, nie można kupować na raty, ani korzystać możliwości korzystania z programu lojalnościowego.

Decathlon Easy w rzeszowskiej Plaze znajduje się na parterze, zajmuje powierzchnię ponad 1 100 m kw. W dniu otwarcia oraz w sobotę i niedzielę sklep będzie w godzinach od 9:00 do 21:00. W tym czasie, oprócz specjalnych promocji, przygotowano wiele atrakcji sportowych.

Od godz. 10:30 do 17:30 dzieci będą mogły uczestniczyć m.in. w quizach, konkursach tematycznych z wykorzystaniem urządzeń dostępnych w sklepie Decathlon Easy oraz zajęciach plastycznych z animatorkami.

Zorganizowany zostanie także pokaz umiejętności uczniów Szkoły Rolkarskiej „WODZU” oraz konkurs strzałów na bramkę z Radarem. Konkurs, podczas którego mierzona będzie prędkość lotu piłki odbędzie się przed Plazą od strony ul. Rejtana.

Dodatkowo w czasie otwarcia Decathlon Easy na terenie sklepu dostępny będzie stół do tenisa stołowego oraz 3 profesjonalne stoły turniejowe do piłkarzyków.

Program otwarcia Decathlon Easy

10:00-12:00 – quizy, konkursy tematyczne, informacje o promocjach, na terenie sklepu rozłożony będzie stół do tenisa stołowego oraz 3 profesjonalne stoły turniejowe do piłkarzyków

Od godz. 10:00 – stoisko plastyczne z animatorką oraz stanowisko z malowaniem buzi

10:00-18:00 – szczudlarz roznoszący baloniki Decathlon (w okolicach sklepu oraz na Parkingu CH Plaza i Leclerc)

12:00-13:00 – konkursy dla dzieci – z wykorzystaniem urządzeń dostępnych w Decathlon

13:00-13.30 – quizy, konkursy tematyczne

13:30-14:00 – pokaz rolek – SZKOŁA ROLKRSKA „WODZU”

14:30-15:30 – konkursy dla dzieci – z wykorzystaniem urządzeń dostępnych w Decathlon

15:30-16:00 – pokaz rolek – SZKOŁA ROLKRSKA „WODZU”

16:00 – konkurs Strzałów na Bramkę Piłkarską z Radarem – mierzy prędkość lotu piłki – przed Plazą od strony Rejtana

17:30 – zakończenie imprezy

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: