Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Policjanci i strażacy nie rezygnują z akcji poszukiwawczej nastolatka porwanego przez silny nurt Wisłoka. W niedzielę szósty dzień akcji.  

W sobotę (18 marca), w piąty dzień poszukiwań młodego mężczyzny, policjanci i strażacy znów sprawdzali Wisłok w rejonie rzeszowskich mostów: Lwowskiego i Mazowieckiego, do mostu w Trzebownisku. Nadal nie ma przełomu.

Sobotnie poszukiwania zaczęły się o 7:00 rano i trwały do zmroku. Akcję przerwano ok. godz. 19:00, o czym poinformowała nas Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

W niedzielę poszukiwania zostaną wznowione, ale już bez strażaków. – Rano będą ustalane kolejne szczegóły – dodała Anna Klee-Bylica. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Poszukiwania młodego mężczyzny na rzece Wisłok trwają od zeszłego wtorku, 14 marca. Poszukiwanym jest prawdopodobnie 16-latek z Rzeszowa, który w trakcie policyjnego patrolu na bulwarach nie chciał się wylegitymować

Chłopak, uciekając przed radiowozem, wskoczył do rzeki na wysokości ulicy Spytka Ligęzy. Nastolatka porwał jednak silny nurt Wisłoka. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama