Reklama

Chcesz spotkać się z grupą Piersi lub Michelem Moranem z „Master Chefa”? Przyjdź w sobotę (25 października) do Hotelu Rzeszów na bal charytatywny, z którego dochód zasili Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci.

Uroczysta gala rozpocznie się o godz. 20.00. Poprowadzi ją popularny aktor Jacek Rozenek. W jej trakcie wystąpią znani i lubiani artyści, m.in. włoski tenor Marcello Bedoni i grupa Piersi z pochodzącym z Rzeszowa wokalistą Adamem Asanovem. Swój udział w gali potwierdzili również: aktorka Agata Załęcka, restaurator Michel Moran, znany z programu „Master Chef” i malarka Maggie Piu.

Uczestnicy balu będą mogli wziąć udział w licytacji wyjątkowych pamiątek. Wśród nich znajdą się: obraz Maggie Piu, fartuch kucharski Michela Morana z autografem, koszulka kadry Polski z autografami 5 mistrzów świata w siatkówce, suknie od najlepszych polskich projektantów – Roberta Kupisza, spółki Paprocki&Brzozowski i Natalii Jaroszewskiej.

Ponadto będzie można wylicytować biżuterię marki Mokobelle, zaproszenie na sylwestra w stylu Rio de Janeiro z noclegiem w Hotelu Rzeszów, kolację dla 4 osób w restauracji Michela Morana Bistro de Paris w Warszawie, dania przygotowane przez Morana i Marcello Bedoni oraz piosenkę „Bałkanica” zespołu Piersi ze specjalną dedykacją.

Za bilet na galę trzeba zapłacić 300 złotych od osoby. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rozpoczętą budowę stacjonarnego hospicjum dla ciężko chorych dzieci w Rzeszowie.

eMKa

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.