źródło - materiały prasowe

Poland 100 Best Restaurants – przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce wyróżnił kolejną restaurację na Podkarpaciu. Tym razem restauracja Ferula w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** została uznana za jedną z najlepszych restauracji nie tylko w naszym regionie, a i na terenie całej Polski. 

Dania przyrządzane w restauracji Ferula w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** kojarzą się z dzieciństwem i smakiem młodości oraz kuchnią naszych dziadków.  Dla najmłodszych Gości restauracji istnieje specjalnie przygotowane menu w kształcie Tableta – młode, „gadżetowe” pokolenie będzie zachwycone takim pomysłem. W każdy weekend restauracja Ferula zaprasza dzieci na kulinarne szaleństwo w „Kąciku łasucha” oraz na zdrowe drinki z wykorzystaniem naturalnych składników.

źródło – materiały prasowe

Z końcem 2017 roku karta menu restauracji Ferula została dopieszczona nowymi smakami. Jeszcze więcej dań przygotowywanych jest z regionalnych podkarpackich produktów. Wśród przystawek – Pielmieni jagnięce z bundzem kozim z Podkarpacia oraz oscypek podhalański. krem z wędzonej papryki, kwaśnica oraz żur na prawdziwkach będą smakowały osobom, które nie wyobrażają sobie życia bez pysznej zupy. Comber z sarny oraz golonka wieprzowa gotowana w polskim cydrze już na stałe wpisały się do karty menu obok znanej każdemu Gościowi Bacówki – giczy jagnięcej. Królowa jesieni – dynia znalazła swoje miejsce w karcie deserów. Próbowaliście lodów z dyni piżmowej? Brzmi ciekawie, a smakuje jeszcze lepiej!

Wszystkie tajemnice talentów Szefa kuchni restauracji Ferula Kamila Wyki możecie poznać osobiście, wybierając się na przejażdżkę do przepięknej Radawy. Wdrażana od samego początku istnienia restauracji idea, stała się podstawą, aby ubiegać się o prestiżowy certyfikat Slow Food Polska.

źródło – materiały prasowe

Poland 100 Best Restaurants wskazuje miejsca ważne dla prawdziwych entuzjastów dobrej kuchni i takim miejscem jest restauracja Ferula w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** jest pierwszym czterogwiazdkowym Hotelem dla dzieci w Polsce.

W ofercie Hotelu znajdują się pobyty w Domach Modern Folk oraz pokojach hotelowych. Do dyspozycji Gości jest strefa SPA wraz z całorocznym, krytym basenem.  Dzieciaki mają okazję świetnie się bawić w sali zabaw oraz pokoju Lego, pooglądać ulubioną bajkę w Sali kinowej lub skorzystać z oferty KIDS SPA. Jak na prawdziwą Bacówkę przystało posiadamy owieczki, które stanowią atrakcje dla dzieci.

Rezerwacja stolików: 530 530 511

Link do restauracji: http://poland100bestrestaurants.pl/wizytowka/podkarpackie/Restauracja+Ferula+Hotel+Bac%C3%B3wka+Radawa%26Spa%2A%2A%2A%2A-349

Reklama