Pierwszy dzień nowego festiwalu Tony za nami. W erze koronawirusa [FOTO]

Piątek był ważnym dniem dla Rzeszowa. Po 26 latach do 1. ligi piłkarskiej wróciła tutejsza drużyna, a samo miasto otworzyło nowy festiwal muzyczny. 

 

Tony, bo tak nazywa się nowy festiwal, który ma zastąpić Festiwal Przestrzeni Miejskiej, to kameralna impreza. Nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa, lecz także na jej charakter. Festiwal skupia wokół siebie artystów spoza głównego nurtu, przede wszystkim artystów solowych albo występujących w duetach. 

Z myślą o nich powstała mała scena w salach Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. Pierwszego dnia wystąpiły na niej Rosalie, Sanah, Erith i ZAMILSKA. 

Uczestnicy koncertu, ze względu na ograniczenia sanitarne, zachowali odpowiednie odległości od siebie. Dystans zmniejszały za to multimedialne atrakcje, takie jak telebimy i projekcje świetlne. 

Jeden z piątkowych koncertów – Erith o godz. 23:00 – był transmitowany na żywo na fanpage’u Estrady Rzeszowskiej. W sobotę organizator pokaże występ Perfect Son. Start o godz. 21:30.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Drugi dzień festiwalowy rozpocznie się o 20:00 od koncertu Niemoc. Następnie wspomniany Perfect Son. Z kolei o 23:00 wystąpi Coals, a o północy AGIM. Karnety na festiwal są wyprzedane. W jednym koncercie może uczestniczyć maksymalnie 80 osób. Do kupienia są jeszcze bilety (10 zł) na pojedyncze występy: Niemoc, Perfect Son i AGIM.

Sprzedaż tylko w internecie – TUTAJ

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama