Tomasz Poręba, startujący z pierwszego miejsca podkarpackiej listy PiS w wyborach do europarlamentu,  zaprezentował swój pierwszy spot wyborczy.

Trwający pół minuty spot zaczyna się od pytania:  „Dlaczego głosuję na Tomasz Porębę?”. Widzimy młodą kobietę, która trzyma dużą białą kartkę z napisem „Bo organizował staże młodzieży w Brukseli”. Potem jest młody mężczyzna z napisem „Walczył o rozwój kolei i S-19”.

Na spocie pojawia się także trener z białą kartką i napisem „Organizował szkolenia trenerskie w Belgii”. Na tle zamku Lubomirskich stoi kobieta, która przekonuje, ze Tomasz Poręba pomógł odblokować środki UE dla Podkarpacia. W spocie występuje ponadto przedsiębiorca z branży wędliniarskiej. On z kolei reklamuje Porębę jako polityka, który bronił producentów tradycyjnej żywności.

Na samym końcu spotu występuje prezes PiS Jarosław Kaczyński, który mówi, że Tomasz Poręba to polityk sprawdzony i skuteczny. – Warto oddać na niego głos -mówi Kaczyński. Lektor dodaje: – Tomasz Poręba, sprawdzony i skuteczny, pierwszy na liście Prawa i Sprawiedliwości.

httpv://www.youtube.com/watch?v=XmNDYzzKhOM#t=14

redakcj@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama