Zdjęcie: materiały prasowe

Loterię urodzinową z pulą nagród o łącznej wartości 80 tys. zł przygotował E.Leclerc, pierwszy hipermarket w Rzeszowie. W tym roku obchodzi 20. urodziny. 

E.Leclerc był pierwszym hipermarketem w Rzeszowie i dziewiątym w Polsce. Został otwarty punktualnie o godz. 8:00, 23 maja 2001 roku. Na otwarcie hipermarketu oczekiwały tłumy rzeszowian. Zakorkowana była aleja Rejtana, pobliskie ulice i parking, który mimo dużych rozmiarów miał momentami problemy z przyjęciem aut wszystkich klientów.

Przez dwie dekady przybyło miejsca, a cały obiekt wrósł w tkankę miasta na dobre. W ciągu 20 ostatnich lat wiele się zmieniło. Otwarto stację paliw, rozbudowano galerię handlową i parking. Rozrosła się też hala sprzedaży i znacznie poszerzono asortyment, zwłaszcza o segment zdrowej żywności i o produkty niezbędne do potraw kuchni całego świata.

Oddano do użytku kasy samoobsługowe, zmodernizowano oświetlenie, a urządzenia chłodnicze wymieniono na przyjazne środowisku (bardziej oszczędne i działające w oparciu o dwutlenek węgla).

– Wszystkie zmiany przeprowadziliśmy z myślą o klientach. Naszym głównym celem było zapewnienie jeszcze wyższej jakości produktów i jestem przekonany, że udało nam się to osiągnąć – mówi Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.

Zdjęcie: materiały prasowe

Z okazji 20. rocznicy rzeszowskiego hipermarketu, na klientów czekać będą cenne nagrody i promocje. 23 kwietnia rusza urodzinowa loteria. Każdy posiadacz karty Bonus E.Leclerc po każdym zakupie produktów za łączną kwotę 60 zł (lub 20 zł za produkty partnerskie), otrzyma kupon uprawniający do wzięcia udziału w loterii.

W specjalnej maszynie w kształcie urodzinowego tortu będzie można wylosować jeden z ponad 1500 bonów zakupowych o wartości od 20 do nawet 200 zł. Ponadto, każdy kupon uprawni do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej – jednego z 20 bonów o wartości 1000 zł. Łączna pula nagród w trwającej do 21 maja loterii wyniesie 80 tys. zł. 

Na loterii nie koniec obchodów 20. urodzin. Jubileuszowo udekorowany sklep E.Leclerc w Rzeszowie przygotował trzy katalogi urodzinowe z promocjami. Nie zabraknie w nich okazji cenowych na wybrane produkty, które trafią na specjalnie, urodzinowo oznakowane półki. Pierwszy katalog pojawi się 23 kwietnia, następny 5 maja, a trzeci – 11 maja.

Zdjęcie: materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama