9 zawodników Asseco Resovii wzięło udział w środę (2 września) w pierwszym treningu przed nowym sezonem siatkarskim 2015/2016.

[Not a valid template]

 

Asseco Resovia przygotowania do nowego sezonu rozpoczęła we. Zawodnicy przeszli badania wysiłkowe i funkcjonalne. W środę siatkarze mieli pierwszy trening na siłowni, a wieczorem odbyli na Podpromiu pierwszy trening z Andrzejem Kowalem

W treningu wzięło udział dziewięciu zawodników: Lukas Tichacek, Łukasz Perłowski, Olieg Achrem, Dmytro Pashytskyy, Krzysztof Ignaczak, Dawid Dryja, Damian Wojtaszek oraz Michał Marszałek (przyjmujący) i Marcin Karakuła (rozgrywający), zawodnicy Młodej Ligi, którzy będą uczestniczyć w przygotowaniach z pierwszą drużyną.

Jak poinformowała Asseco Resovia, pozostali siatkarze – Piotr Nowakowski, Fabian Drzyzga, Bartosz Kurek, Jochen Schöps i Nikolay Penchev – dołączą do drużyny po Mistrzostwach Europy, które rozegrane zostaną od 9 do 18 października w Bułgarii i Włoszech.

Wcześniej trener Andrzej Kowal będzie miał do dyspozycji Aleksandra Śliwkę i Thomasa Jaeschke. Pierwszy bierze udział w Mistrzostwach Świata juniorów (11-20 września) a drugi w Pucharze Świata (8-23 września).

W czwartek siatkarze Asseco Resovii przejdą trening lekkoatletyczny. – Sparingi jeszcze nie są ustalone – poinformowała nas Katarzyna Zięba, oficer prasowy rzeszowskiego klubu.

Resoviacy pierwszy mecz w nowym sezonie PlusLigi rozegrają 30 października na wyjeździe z AZS Częstochowa.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama