Reklama

1,5 prom. alkoholu w organizmie miał 53-letni mężczyzna, który został w Rzeszowie w Boże Narodzenie potrącony przez kierowcę toyoty.

O wypadku na ul. Lwowskiej, do którego doszło kilka minut po północy, poinformowali nas Czytelnicy. „Auto potrąciło pijanego pieszego. Mężczyzna wtargnął na jezdnię. Tam już było sporo wypadków” – napisał do Rzeszów News pan Dominik.

Do wypadku doszło na wysokości kościoła. Jacek Kocan z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poinformował nas, że 45-letni kierowca toyoty potrącił 53-letniego pieszego. Kierowca jechał w kierunku Krasnego.

– Pieszy przechodził na drugą stronę jezdni poza przejściem dla pieszych. Kierowca był trzeźwy, a pieszy miał 1,5 promila alkoholu we krwi. W wyniku wypadku pieszy doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala – mówi Jacek Kocan.

W Wigilię na podkarpackich drogach doszło do pięciu wypadków, w których rannych zostało 7 osób. Policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierowców. Do niedzieli na naszych drogach trwa policyjna akcja „Boże Narodzenie”. Szczegóły TUTAJ.

(sl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Jak głowna droga Taka jak Lwowska czy np Rejtana to strzch nawet na zielonym iść taka prawda. W Warszawie 250 kładek nad jezdniami! Może i u nas warto na trasach gdzie ludzie gnają dać kładke? na krzyżówce między Parkiem Papieskim a Powstańców Warszawy/Rejtana by się przydała.

Comments are closed.