Reklama

8 osób, w tym dwóch policjantów, zostało rannych w wypadku, jaki wydarzył się wczoraj (8 lipca) w Stalowej Woli. Kierowca hondy civic uderzył w bok policyjnego radiowozu. 18-latek był nietrzeźwy.

[Not a valid template]

 

Do wypadku doszło w Stalowej Woli na skrzyżowaniu ulicy 1000-lecia i Sikorskiego kwadrans przed godz. 23. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wraz z prokuratorem wynika, że w bok jadącego ulicą 1000-lecia oznakowanego policyjnego radiowozu kia wjechał 18-letni kierowca samochodu marki Honda Civic.

– Siła uderzenia była tak duża, że policyjny radiowóz został zepchnięty z drogi na teren posesji – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

W wypadku ranni zostali dwaj policjanci w wieku 35 i 28 lat z Wydziału Ruchu Drogowego stalowowolskiej komendy oraz kierowca i pięciu pasażerów hondy w wieku od 14 do 20 lat. Ranne osoby zostały przewiezione do szpitali w Stalowej Woli, Nisku i Rzeszowie.

Przeprowadzone badania wykazały, że policjanci byli trzeźwi, natomiast kierowca hondy miał 0,79 promila alkoholu w organizmie.

Miejsce wypadku zostało zabezpieczone. Przeprowadzone oględziny, wykonana dokumentacja fotograficzna oraz szkic, pomogą w ustaleniu przebiegu i okoliczności wypadku. Trwa postępowanie w tej sprawie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: