Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku
Reklama

Przeworscy policjanci zatrzymali 27-letniego kierowcę BMW, który po pijanemu doprowadził do kolizji drogowej i odjechał z miejsca zdarzenia. 

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 12:00 w Żurawiczkach. Z informacji, jakie dotarły do policji w Przeworsku, wynikało, że kierowca BMW zderzył się z karetką pogotowia i odjechał w kierunku Urzejowic.

Interwencję podjęli policjanci z komisariatu w Kańczudze. Ustalili oni, że kierowca BMW, podczas wymijania, uderzył w lewy bok karetki. Dzięki pomocy świadków, policjanci ustalili personalia kierowcy BMW. Przed jego domem zastali zaparkowany samochód, który miał ślady uszkodzenia.

Okazało się, że BMW kierował 27-letni mieszkaniec gminy Zarzecze. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. 27-latek był kompletnie pijany, miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyznę.

– Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej – zapowiada asp. sztab. Justyna Urban z przeworskiej policji.

Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: