Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 58-letni kierowca mercedesa, który w piątek w nocy jeździł rzeszowskimi ulicami. Zatrzymano go dzięki świadkowi. 

Sebastian, Czytelnik Rzeszów News, opowiedział nam, co się w piątek około godz. 22:00 wydarzyło na ulicy Grabskiego w Rzeszowie. – Gdy wjeżdżałem na osiedle, kierowca mercedesa zastawił drogę. Miał duże trudności z wyjazdem, jego kolega był pod wpływem alkoholu – mówi Sebastian. 

Nabrał on podejrzeń, że kierowca mercedesa też jest pijany, wezwał policję i obserwował, co się będzie działo dalej. Kierowca mercedesa zdążył odjechać, zanim na miejsce przyjechali funkcjonariusze. Sebastian po raz drugi zadzwonił na policję. Postanowił jechać za mercedesem, rozmawiając cały czas z dyżurnym miejskiej komendy, mówiąc, gdzie jest.

Kierowcę mercedesa udało się zatrzymać w Boguchwale. Potwierdziło się, że jest pijany. – Badanie wykazało, że 58-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie on za jazdę w stanie nietrzeźwości – mówi podkom. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.   

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama