Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Dwie pary poznały się na portalu randkowym i zaplanowały intymną schadzkę. Czy wiedzą na co się decydują? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w spektaklu „Pikantni” już w najbliższy czwartek w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. 

„Pikantni” – komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta, będzie pokazywana w Rzeszowie aż dwa razy w Filharmonii Podkarpackiej. Zanim jednak zdradzimy kiedy i o której, warto sobie na początek odpowiedzieć na pytanie, dlaczego należy przyjść na ten spektakl?

Przez sam tytuł – bo  „pikantni” chyba nie każdemu kojarzą się ze skrzydełkami z McDonald’sa? 😉 A nawet jeśli, to gdy dodamy do tego nazwiska Barbary Kurdej-Szatan, Anny Muchy, Mikołaja Krawczyka i Michała Ziembickiego, to od razu wiemy, że pikantnie być musi i to bynajmniej nie w kuchni (chociaż…).

Jeśli to was nie przekonało, to spróbujemy jeszcze inaczej i zdradzimy wam zarys fabuły spektaklu „Pikantni”. Głównymi bohaterami są dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, które szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru…

Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Jeśli wciąż się wahacie, czy aby na pewno pójść na ten spektakl, to dodamy, że komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. To dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Więc jeśli już nie macie żadnych wątpliwości co do tego, że koniecznie musicie być w czwartek (19 kwietnia) o godz. 17:30 lub 20:00 w Filharmonii Podkarpackiej, to wybierzcie jedną z dwóch opcji zdobycia biletów.

Pierwsza, mało pikantna, po prostu kupcie bilet za 75 zł, 95 zł, 120 zł na stronie adria-art.pl lub w sklepie Muzyczny Riff (ul. Dąbrowskiego 17). Rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem telefonu 605 555 676.

Podwójne zaproszenia na spektakl „Pikantni” grany o godz. 17:30 wygrywają Kamil Darłak i Paulina Szopa. Gratulujemy!

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama