Zdjęcie: materiały Stali Rzeszów

Atrakcje dla fanów piłki nożnej. W środę (6 lipca) na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie piknik rodzinny #ModaNaStal. W nowych strojach zaprezentują się piłkarze Stali Rzeszów, atrakcją będzie trening boksera Łukasza Różańskiego. 

Piknik rozpocznie się o godz. 17:30. Towarzyszyć mu będzie oficjalna prezentacja drużyny i nowych strojów Stali Rzeszów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi. Podczas pikniku, na kibiców będzie czekała moc atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, pokazy trików piłkarskich, trening medialny Łukasza Różańskiego przed walką o tytuł Mistrza Świata. 

Przed Stalą Rzeszów pierwszy od 28 lat sezon na zapleczu piłkarskiej Ekstraklasy. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca w cuglach wygrali eWinner 2. ligę i jeszcze w kwietniu, na miesiąc przed zakończeniem rozgrywek, zapewnili sobie awans do Fortuna 1. ligi. Teraz czas na rywalizację na pierwszoligowych boiskach.

Sezon rozpocznie się w weekend 16-17 lipca, a pierwszym rywalem biało-niebieskich będzie Chrobry Głogów. Karnety na wszystkie ligowe mecze są już w sprzedaży. 6 lipca, na dwa tygodnie przed startem ligi, na skwerze Millenium Hall odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny i strojów Stali Rzeszów na sezon 2022/2023 Fortuna 1.

 

Piknik poprowadzi znany dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow. Od 17:30 będą zabawy i konkursy dla dzieci. Uczestnicy będą mogli wykazać się celnością w strzałach do bramki oraz pokazać, że nie są z techniką na bakier podbijając piłkę jak największą liczbę razy. Dla najmłodszych będą również m.in. dmuchane zjeżdżalnie.

Następnie odbędą się warsztaty i pokazy freestyle football, które poprowadzi Szymon Skalski – Mistrz Świata i Europy w tej dyscyplinie sportu.

Po sprawdzeniu piłkarskich umiejętności przyjdzie czas na te bokserskie – pięściarz Stali Rzeszów Łukasz Różański, który przygotowuje się do walki o pas Mistrza Świata WBC w kategorii bridger z Oscarem Rivasem, wystąpi w treningu medialnym przed tą walką. Ta odbędzie się 13 sierpnia na stadionie im. Pascuala Guerrero w kolumbijskim Cali.

W trakcie pikniku zaprezentuje się także Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Stal” w Rzeszowie wraz z Akademią Piłkarską, która przedstawi ofertę na nowy rok szkolny. Będzie także pokaz Tanecznego Klubu Sportowego „Gasiek”. Wstęp na piknik jest bezpłatny. 

Zdjęcie: materiały Stali Rzeszów

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama