Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Ruszyły zapisy do Piłkarskiej Ligi Szóstek „Superliga6 Rzeszów”, która będzie rozgrywana na orliku w podrzeszowskiej Boguchwale.

Już 7 września rusza kolejny sezon ogólnopolskiej piłkarskiej ligi szóstek „Superliga6 Rzeszów”. – To nadal nowość na naszym lokalnym rynku piłkarskim – mówi Mateusz Misio, współkoordynator rozgrywek. – Sprawny system rozgrywek jego przejrzystość i prostota bez zbędnych formalności są naszym dodatkowym atutem – twierdzi Misio. 

Mistrzowie regionalni spotkają się w lipca 2023 roku w Warszawie na Mistrzostwach Polski Piłkarskich Szóstek, a z nich najlepsza drużyna pojedzie do Portugalii na Mistrzostwa Europy (EMF – Europejska Federacja Mini Futbolu), zaś najlepsi zawodnicy zostaną powołani do reprezentacji Polski.

Mecze na orliku w Boguchwale będą rozgrywane w godzinach wieczornych w środy. Organizatorzy zapewniają nagrody finansowe i rzeczowe. Zapisy do „Superliga6 Rzeszów” trwają do 28 sierpnia pod numerem telefonu: 503 954 173, e-mail: dan.mos@interia.pl. Wpisowe kosztuje 1099 zł (drużyna), w zawodach weźmie udział maksymalnie 13 drużyn.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Więcej informacji znajdziecie na Facebook.com/superli6a i www.rzeszow.superliga6.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama