Reklama

Akademia Coerver Coaching po raz kolejny organizuje w Rzeszowie bezpłatne treningi piłkarskie według najlepszego na świecie systemu Coerver Coaching. Liczba miejsc ograniczona.

Ideą projektu „Piłkarskie Pożegnanie Wakacji” jest przede wszystkim danie możliwości młodym zawodnikom z Podkarpacia treningu na najwyższym światowym poziomie.

– Trening piłkarski na całym świecie jest integralny z treningiem motorycznym i mentalnym. To sprawia, że proces szkolenia umożliwia wielopłaszczyznowy rozwój młodych zawodników. Dlatego też przenosimy sprawdzone wzorce z zagranicy – tłumaczy Mateusz Nowak, trener Coerver Coaching.

Z tego systemu treningu piłkarskiego korzystają czołowe kluby Europy, m.in. Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Bayern Monachium, a najbardziej znanymi piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki metodzie Coerver Coaching, są Thomas Mueller i Arjen Robben.

Bezpłatne treningi piłkarskie Coerver Coaching odbędą się w Rzeszowie w dniach 23-27 sierpnia na Stadionie Miejskim „Stal” od godz. 9:00 do 13:00. Mogą brać w nich udział dzieci z Rzeszowa i okolic w wieku 6-11 lat.

W trakcie zajęć przewidziane są atrakcje dla młodych sportowców. Oprócz treningu Coerver Coaching, młodzi zawodnicy będą mogli wziąć udział w specjalnie zaplanowanym treningu motorycznym i mentalnym.

Zajęciami dodatkowymi będą również lekcja języka angielskiego, oraz seans filmowy w kinie Helios. Imprezę zakończy turniej piłkarski, który odbędzie się w formie festiwalu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową pod adresem: rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie: 797 001 304, 797 001 305.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: