Zdjęcie: materiały prasowe

Trzech nowych najemców oraz przedłużenie umów najmu na kolejne lata – tak przedstawia się końcówka roku 2023 w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Tylko w tym roku do grona najemców Plazy dołączyło kilka znanych marek, m.in. W.Kruk, Kodano Optyk oraz kwiaciarnia Bukiet z Miłości. Kilku najemców przedłużyło współpracę z Plazą na kolejne lata, m.in.: Sephora, Smyk, Vissavi, Yes czy Verona.

Jak mówi Radosław Jamrozik, dyrektor Plazy, do grona najemców jeszcze w tym roku dołączają: salon gier ArcadeBee, salon prasowy Trafika oraz lider branży turystycznej TUI. Plaza przedłużyła też umowy o kolejnych 5 lat z RTV Euro AGD i sklepem Martes Sport.

– Nie osiadamy na laurach i mam nadzieję, że już w najbliższym czasie poinformujemy o kolejnych nowościach – zapowiada Radosław Jamrozik.

ArcadeBee znajduje się w Strefie Relaksu na pierwszym piętrze Plazy. Trafika jest na parterze przy wejściu od al. Rejtana. Biuro podróży TUI zajmie 47 m kw. i będzie działało przez co najmniej 5 lat. 

Richard Keen, dyrektor z Keen Property Managment, który zarządza Plazą, twierdzi, że nowi najemcy i wydłużanie współpracy z działającymi od lat sklepami, jest efektem zmian wprowadzanych w poprzednich latach oraz długofalowej strategii rozwoju centrum.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Jakiś czas temu postanowiliśmy całkowicie przearanżować wnętrza rzeszowskiej Plazy. Centrum stało się bardziej atrakcyjne zarówno dla klientów, jak i najemców – twierdzi Richard Keen. – Końcówka 2023 r. to dla nas bardzo dobra prognoza na kolejne lata. 

Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów handlowych. Na dwóch piętrach jest ponad 70 lokali, m.in. CityFit, Decathlon, Sinsay, 50Style, Empik, Monnari, 5.10.15, Deichmann, CCC, Wojas, Rossmann czy Hebe.

Plaza połączona jest hipermarketem E.Leclerc, ma darmowy parking (ponad 1400 miejsc).

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama