Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Rzeszowskie Centrum Handlowe Plaza zainstaluje stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Klienci podczas zakupów będą mogli bezpłatnie doładować swoje auto.

Stacja do ładowania samochodów elektrycznych uruchomiona zostanie w pierwszej połowie października.

– Mamy już przygotowane i wydzielone miejsce, w którym będzie znajdować się dwustanowiskowa stacja. To drugie piętro naszego wielopoziomowego parkingu. Czekamy tylko na dostawę zakupionego urządzenia do ładowania. Nasza stacja pozwoli na szybkie ładowanie jednocześnie dwóch pojazdów. Jednak jeśli okaże się, że zapotrzebowanie jest większe, będziemy rozważać rozszerzenie naszej propozycji dla klientów stawiających na ekologię – tłumaczy Katarzyna Szewerniak, manager ds. marketingu CH Plaza Rzeszów.

Stacja do ładowania samochodów elektrycznych dostępna będzie dla klientów Plazy w godzinach otwarcia Centrum.

– To będzie duże udogodnienie dla naszych klientów posiadających takie pojazdy. W Rzeszowie stają się one coraz popularniejsze i jest już ponad 100 właścicieli aut elektrycznych lub hybrydowych. Chcemy, aby takie osoby w trakcie zakupów mogły doładować swoje auto i spokojnie udać się w dalszą podróż. Oczywiście dla klientów Plazy ładowanie będzie bezpłatne – zaznacza Katarzyna Szewerniak.

Niedawno informowaliśmy o tym, że stacja ładowania elektrycznych pojazdów powstała przy centrum Millenium Hall. Uruchomiła ją firma Greenway Infrastructure Poland, ale to właśnie Plaza jest pierwszym centrum handlowym w Rzeszowie, które zdecydowało się samodzielnie zainstalować stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.