Zdjęcie: Materiały prasowe

Piasek, palmy, panorama Rzeszowa, koncerty, boisko do siatkówki plażowej oraz strefa kibica podczas Euro 2016 – to główne atrakcje, które oferować będzie Plaża na Dachu w CH Plaza w Rzeszowie. Plaża wystartuje 9 czerwca.

Plaża na Dachu to nowy pomysł Plazy Rzeszów. 6. piętro parkingu Centrum już kilka razy sprawdziło się w roli miejsca na nocne maratony fitness, imprezę czy koncert.

– Postanowiliśmy więc stworzyć tam wyjątkową przestrzeń, w której organizowane imprezowe i sportowe atrakcje dla mieszkańców miasta. Będzie to nowe miejsce, które na pewno wywoła zamieszanie na rozrywkowej mapie Rzeszowa – uważa Katarzyna Szewerniak z Plazy Rzeszów

W Plaży na Dachu będzie piasek, palmy i kolorowe drinki. Na odwiedzających czekać będą boisko do siatkówki plażowej oraz ciekawe koncerty. Działać będzie także Strefa Kibica, w której transmitować będziemy mecze Euro 2016, letnie Igrzyska Olimpijskie oraz inne ważne wydarzenia sportowe.

O oprawę artystyczną Plaży na Dachu zadba Brian Allan, półfinalista ostatniej edycji Must Be the Music, który podczas otwarcia na dachu będzie w Plazie kręcił teledysk do swojej nowej piosenki.

Brian Allan, który został koordynatorem artystycznym projektu Plaża a Dachu to szkocki muzyk, przedsiębiorca, producent muzyczny. Jest autorem tekstów, wokalistą i twórcą projektów „Global One” i „Poland…Why Not?”.

Allan w 2004 roku przeniósł się do Polski, gdzie założył zespół „Why Not?”. Kilka nagranych przez muzyków utworów trafiło na listy przebojów czołowych polskich stacji radiowych.

Plaża na Dachu oficjalnie wystartuje 9 czerwca o godz. 16:00. W otwarciu wezmą udział zaproszeni goście, przyjaciele Plazy oraz członkowie klubu CityFit. Główną atrakcją będzie występ Briana Allana oraz nagranie teledysku do jego nowej piosenki.

Dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa Plaża na Dachu zostanie otwarta 12 czerwca. Czynna będzie przez 7 dni w tygodniu.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama