Zdjęcie: Materiały Rzeszowskiego Domu Kultury
Reklama

Pierwsza Potańcówka Miejska dla Seniorów w Rzeszowie okazała się wielkim sukcesem. Organizatorzy idą za ciosem. W najbliższą sobotę (29 września) będzie kolejna. 

Organizatorem potańcówki jest Rzeszowski Dom Kultury. Pierwsza plenerowa zabawa dla seniorów na rzeszowskich bulwarach odbyła się 16 września. Wzięło w niej udział kilkaset osób. RDK bylł zaskoczony frekwencją. Pozytywnie rzecz jasna, co organizatorów  zdopingowało do kontynuowania potańcówki.

Seniorzy będą się mogli ponownie bawić na imprezie w sobotę 29 września. Wstęp jest bezpłatny. Potańcówka rozpocznie się o godz. 16:00. Uczestnicy będą mogli się bawić przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej.

– Przygotowany zostanie także punkt gastronomiczny, a dla najwytrwalszych uczestników przewidziane są upominki – zapowiada Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury. 

Potańcówka Miejska dla Seniorów jest częścią akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. To cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych dla seniorów, które we wrześniu odbywają się na terenie całego Rzeszowa. 

Potańcówka jest finansowana przez Urząd Miasta w Rzeszowie. Patronuje jej Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa. 

 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. No i dobrze. Niech tancuja na bulwarach i tam zapelniaja parkingi swoimi parowozami a nie wjezdzaja w każdą niedziele na tysiąclecia i parkuja gdzie popadnie że przejść się chodnikiem nie da.

  2. Myślę, że pomysł bardzo trafiony, tylko ze względu na pogodę trochę spóźniony. Sądząc po liczbie uczestników, zabawa spodobała się nie tylko seniorom. Mam nadzieję, że w przyszłym roku w sezonie letnim, podobne imprezy będą organizowne znacznie częściej. Brawo dla organizatorów.

Comments are closed.