W ramach cyklicznych spotkań w Kinie Konesera widzowie rzeszowskiego Heliosa przy Powstańców Warszawy zobaczą w najbliższą środę (29 stycznia) o godz. 18.30 film z 2013 r. „Płynące wieżowce” w reżyserii Tomasza Wasilewskiego.

[Not a valid template]

 

Kuba mieszka razem z matką i swoją dziewczyną, Sylwią, trenuje pływanie, studiuje. Na jednej z imprez poznaje Michała. Między chłopakami rodzi się silna emocjonalna więź. Kuba nieoczekiwanie odkrywa fascynację mężczyzną. Przerażony uczuciami, które się w nim budzą, nie potrafi odnaleźć się w nowej dla siebie sytuacji. Jego, wydawałoby się, stały i silny związek z Sylwią wyraźnie się komplikuje…

GŁOSY PRASY

Urszula Lipińska, Stopklatka: Wyrafinowane zdjęcia, płynność narracyjna, pełnokrwiste postacie, sceny pozbawione patosu, niby z życia wzięte, a znaczące coś więcej, pokaźniejsze niż ich powierzchowny przekaz.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Bartosz Czartoryski, Onet: […] młody reżyser nie próbuje skandalizować, jest tak daleki od taniej kontrowersji, jak to tylko możliwe, zaś tak dobrze zarysowanych portretów psychologicznych można ze świecą szukać.

Anna Bielak, Interia: Wasilewski prowadzi swoich bohaterów z wyczuciem i zmusza ich do niełatwego wgryzania się w obce im emocje.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama