Zdjęcie: Pixabay

Płyty winylowe i CD, rękodzieło artystyczne, biżuteria, moda i obrazy lokalnych artystów – to tylko część propozycji sobotniego kiermaszu w „Niezłej Sztuce” w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Kiermasz organizuje sklep muzyczny „Niezła Sztuka”. Główną część będzie szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. W „Niezłej Sztuce” będzie także można kupić książki nie tylko o tematyce muzycznej, zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Tym razem kiermasz zostanie wzbogacony o ofertę rękodzieła artystycznego. Wśród wystawców bogatą ofertę swoich produktów zaprezentują przedstawiciele Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sucharskiego w Rzeszowie.

– Na stoiskach będzie można znaleźć rozmaitości: od przedmiotów codziennego użytku po wyjątkowe ręcznie robione ozdoby i ubrania. Odzież ręcznie malowana, ubrania i przedmioty z haftem, wyroby szydełkowane i dodatki skórzane – zapowiada Plaza. 

Na stoiskach będzie można kupić ręcznie robione i zdobione świece, figurki z bazy mydlanej, stroiki, mydła oraz ceramikę. Będzie także ręcznie robiona biżuteria i metaloplastyka, naturalne kosmetyki, obrazy, tace, stoliki kawowe i tablice florenckie.

Kiermasz odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 marca. Stoiska wystawców w atrium rzeszowskiej Plazy można odwiedzać od godziny 10:00 do 18:00.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama