Policjanci z komisariatu w Śródmieściu interweniowali w rejonie rzeszowskiego Rynku, gdzie w pobliżu jednego z lokali doszło do szarpaniny. Pobito dwóch mężczyzn i kobietę. Dzisiaj cztery osoby usłyszą zarzuty.

O bójce policjanci zostali zawiadomieni w niedzielę około godziny 1:50. Policyjny patrol zastał grupę kilku osób bijących dwóch mężczyzn i kobietę. Policjanci zatrzymali dwóch potencjalnych sprawców. Jak ustalili, pokrzywdzeni zostali zaczepieni przez kilku agresywnych mężczyzn, którzy następnie bez powodu zaatakowali ich.

Pokrzywdzonym pomocy udzieliła załoga pogotowia. Jeden z pobitych został przewieziony do szpitala na szczegółowe badania. Dwójka pozostałych pokrzywdzonych odniosła tylko niegroźne obrażenia. Policjanci ustalili świadka, który potwierdził przebieg zdarzenia przedstawiony przez pokrzywdzonych. W trakcie interwencji policjanci zauważyli dwóch kolejnych mężczyzn uczestniczących w pobiciu. Oni również zostali zatrzymani.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zatrzymane osoby, to czterech mieszkańców Woli Zgłobieńskiej w wieku od 18 do 24 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Do wyjaśnienia sprawy trafili do policyjnego aresztu. Ustaleniem okoliczności i przebiegu zdarzenia oraz udziału w nim poszczególnych zatrzymanych zajęli się funkcjonariusze dochodzeniowi z komisariatu w Śródmieściu.

Mężczyźni w wieku 23 i 24 lat usłyszeli zarzut pobicia. 24-latek usłyszał również zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu o charakterze chuligańskim wobec kobiety. Ponadto przy 18-latku policjanci znaleźli telefon zarejestrowany jako utracony w wyniku kradzieży.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama