Pobili kierowcę. Rzeszowscy policjanci poszukują dwóch mężczyzn [FOTO]

19
Reklama

Rzeszowscy policjanci poszukują sprawców pobicia kierowcy, który na nich “trąbił”, by zeszli z jezdni. W środę policja opublikowała wizerunki mężczyzn.

 

Do pobicia kierowcy doszło ok. godz. 8:00 w sobotę 3 lutego 2018 roku na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie ustalili, że pobity kierowca jechał ulicą Kwiatkowskiego w kierunku ul. Podwisłocze.

– Zauważył dwóch mężczyzn chodzących po jezdni pomiędzy samochodami – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Kierowca użył klaksonu, by mężczyźni zeszli z jedni. Wtedy jeden z mężczyzn podszedł do samochodu i kopnął w prawy błotnik pojazdu. Kierowca odjechał, ale za moment musiał się zatrzymać na skrzyżowaniu, by poczekać na zmianę świateł. 

Kierowca wysiadł z auta, gdy zobaczył, że dwaj mężczyźni idą w jego kierunku. Zaczęli mu ubliżać, a następnie kierowcę pobili. Sprawcy uciekli, gdy na miejsce nadjechali pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Jak twierdzi policja, w trakcie zajścia napastnicy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika. 

Osoby, które na zdjęciach rozpoznają poszukiwanych mężczyzn, albo były świadkami zdarzenia, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34, osobiście – od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30, lub telefonicznie z prowadzącym sprawę policjantem, tel. 17 858 38 33 albo z dyżurnym komisariatu, tel. 17 858 38 10. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

19 KOMENTARZE

 1. Sprawę trzeba zgłosić tym co ochraniają zwierzęta i powiedzieć ze za pewne zamordowanemu już królikowi było zimno… Oni znajdą tą recydywę i królika szybciej niż ktokolwiek inny. A z drugiej strony co sie dziwicie Policji… Oni nawet jak łapią opryszków to nasze Prawo i Sprawiedliwość ich wypuszcza od razu na drugi dzień… Tak jak stefana… Albo krystka z trójmiasta. Ja też chyba przestane uczciwie pracować bo tylko garba mam od tego i pójdę w gangsterkę…

 2. Przecież pisze jak byk że odjechał, zatrzymał się na światłach żeby ocenić uszkodzenia po kopnięciu w samochód. Za co mandat? Musiał sprawdzić czy auto nie ma uszkodzeń wykluczających go z ruchu, np. uszkodzony reflektor.

 3. Pobity musi być uparty bo az dziw,ze detektywy jeszcze umorzenia mu nie wysłali z powodu nie wykrycia sprawcow.Za czasów milicji kamer nie było na kazdym rogu a bandziorów łapali musieli mieć jakieś moce nadprzyrodzone albo jasnowidza na etacie.W nowych szkołach tego nie uczą?

 4. Ta policja nie jest lepsza od SM, potem się dziwią, że zero szacunku do nich ludzie mają. Jak zwykle tak się spieszą, żeby czasem przypadkiem przestępcy nie złapać. A może dbają o to, żeby przestępca załapał się na przedawnienie. Żenada…

 5. edit//

  4. W mojej sprawie w której było zagrożenie życia nawet nie załatwili monitoringu od ZTM, a winna osoba dostała tylko grzywnę ze względu na brak materiałów dowodowych.

 6. 1. Człowiek może zmienić swój wygląd o 360 stopni w przeciągu roku – namierzenie ich teraz może być o wiele trudniejsze niż rok temu.
  2. Może ich nie być w Polsce.
  3. Poszkodowany na sprawiedliwość i ew. odszkodowanie od sprawców pobicia musi czekać rok dłużej przez lenistwo służby policji.
  4. W mojej sprawie w której było zagrożenie życia nawet nie załatwili monitoringu od ZTM, a winna osoba dostała tylko grzywnę.

  Wymieniać dalej?

 7. Ciekawi mnie zawsze poziom zdziwienia takiej osoby jak się dowiaduję po roku od wydarzenia że jest poszukiwana, i że nawet cały Rzeszów już o tym wie. Przychodzi do domu po szkole a tam mama czeka na kanapie z królikiem i workiem pytań. Najzabawniejsze jest to że po wszystkim była kupa śmiechu wśród znajomych bo pewnie przez myśl nie przeszło że może ich ktoś zidentyfikować.

Comments are closed.