Pobili kierowcę. Rzeszowscy policjanci poszukują dwóch mężczyzn [FOTO]

Rzeszowscy policjanci poszukują sprawców pobicia kierowcy, który na nich „trąbił”, by zeszli z jezdni. W środę policja opublikowała wizerunki mężczyzn.

 

Do pobicia kierowcy doszło ok. godz. 8:00 w sobotę 3 lutego 2018 roku na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie ustalili, że pobity kierowca jechał ulicą Kwiatkowskiego w kierunku ul. Podwisłocze.

– Zauważył dwóch mężczyzn chodzących po jezdni pomiędzy samochodami – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Kierowca użył klaksonu, by mężczyźni zeszli z jedni. Wtedy jeden z mężczyzn podszedł do samochodu i kopnął w prawy błotnik pojazdu. Kierowca odjechał, ale za moment musiał się zatrzymać na skrzyżowaniu, by poczekać na zmianę świateł. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kierowca wysiadł z auta, gdy zobaczył, że dwaj mężczyźni idą w jego kierunku. Zaczęli mu ubliżać, a następnie kierowcę pobili. Sprawcy uciekli, gdy na miejsce nadjechali pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Jak twierdzi policja, w trakcie zajścia napastnicy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika. 

Osoby, które na zdjęciach rozpoznają poszukiwanych mężczyzn, albo były świadkami zdarzenia, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34, osobiście – od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30, lub telefonicznie z prowadzącym sprawę policjantem, tel. 17 858 38 33 albo z dyżurnym komisariatu, tel. 17 858 38 10. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama