Twórcy rzeszowskiego pokoju zagadek „Share Lock” przygotowali jedyną w swoim rodzaju grę w Rzeszowie przy okazji premiery „Spectre” – najnowszej odsłony przygód James’a Bonda.

[Not a valid template]

 

– Podczas premiery „Spectre” przygotowaliśmy dla niczego nieświadomych gości rzeszowskiego kina Helios specjalną grę. Ustawiliśmy 10 ukrytych kamer, przygotowaliśmy ciekawe zadania i pozwoliliśmy wybranym spośród tłumu poczuć się jak James Bond – opowiadają Jakub Kulig i Przemysław Koncewicz, twórcy pokoju zagadek Share Lock.

7 listopada, podczas premiery „Spectre”, w poczekalni kina Helios do niczego nieświadomych przyszłych graczy podchodziła piękna „kobieta Bonda”, która zapraszała gracza do zabawy. Cała zabawa polegała na specjalnie zaaranżowanej gry, polegającej na rozwiązywaniu zadań, które przypominały misje Jamesa Bonda.

– Gracza wyposażyliśmy w specjalny zegarek odliczający czas, po czym musiał on zeskanować rękę na ekranie telewizora i zaczynała się gra. W jej czasie, gracz cały czas zbierał gadżety, które były mu potrzebne do rozwiązania zadania i tak znajdywał: telefon Bonda do zrobienia koniecznego zdjęcia, ktoś podrzucał mu pistolet potrzebny w misji w specjalnie zaaranżowanym miejscu, oraz na końcu dostawał specjalny żeton, z którym musiał pobiec do kasy – mówią Jakub Kulig i Przemysław Koncewicz.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wszystko było nagrywane tak, aby pokazać jak najwięcej emocji graczy oraz oddać klimat filmów z agentem 007. Strzały, szybkie samochody, piękne kobiety wszystko to można znaleźć w tej produkcji.

– To pierwsza tego typu akcja w Polsce, zorganizowana na terenie kina. Naszym zdaniem mocno promuje również samo miasto Rzeszów, jako miejsce kreatywnych pomysłów i ciekawych akcji – uważają twórcy Share Lock.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama