W każdym z nas drzemie dziecko. By je „obudzić” wystarczy w sobotnie popołudnie pojawić się na rzeszowskich bulwarach. To właśnie tam będzie można powrócić do krainy dzieciństwa dzięki mydlanym bańkom.

Puszczanie mydlanych baniek to kultowa rozrywka wszechczasów dosłownie dla każdego. Zmieniały się sprzęty, rozmiar i finezja zabawy. Płyn do naczyń zastąpiła bardziej fachowa i bezpieczniejsza substancja, ale mimo tego wciąż zrobienie nawet małej banieczki, która unosi się w powietrze, sprawia wielką radość, podobnie jak ich łapanie i przebijanie.

Z takiego założenia wyszli również organizatorzy, którzy postanowili małym i dużym zafundować odrobinę bańkowego szaleństwa podczas Festiwalu Baniek Mydlanych.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy w sobotę (27 sierpnia) zabrać ze sobą swój sprzęt do robienia baniek mydlanych, pójść na rzeszowskie bulwary, przyprowadzić znajomych, dzieci, rodziców, babcie oraz dziadków i w godzinach 13:00-17:00 cieszyć się wspólnie piękną pogodą i puszczanymi bańkami.

Na uczestników festiwalu czekają również liczne konkursy, animacje, strefy z darmowym płynem do ogromnych baniek mydlanych oraz strefy pokazowe.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Festiwal jest ogólnopolskim wydarzeniem. Cała ekipa bańkowa pojawiła się już w Warszawie i Wrocławiu. Przed nimi jeszcze: Rzeszów, Lublin, Łódź, Katowice, Bydgoszcz oraz Szczecin.

W Rzeszowie pierwszy Festiwal Baniek Mydlanych odbył się rok temu. Zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć TUTAJ.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama