Zdjęcie: Materiały Agencji Rozwoju Przemysłu

W podrzeszowskim Zaczerniu na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego „Aeropolis” na potrzeby przedsiębiorców powstanie hala produkcyjno-magazynowa. 

Agencja Rozwoju Przemysłu ogłosiła przetarg na budowę hali na terenie, który wchodzi w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro-Park Mielec” i „Aeropolisu”. Budynek będzie się składał z hali (5000 m kw.) oraz części socjalno-biurowo-technicznej (1200 m kw.).

Hala będzie wyposażona we wszystkie niezbędne media – wodę, kanalizację sanitarną, deszczową, C.O., gaz, wentylację mechaniczną, klimatyzację, prąd, teletechnikę, instalację sprężonego powietrza. 12 września mija termin składania ofert na wykonanie hali.

Hala budowana będzie „pod klucz” dla przedsiębiorców. Ta w Zaczerniu będzie już ósmym takim budynkiem na terenie „Euro-Parku”. Poprzednie powstały w Mielcu. – Hala w Zaczerniu będzie pierwszą poza Mielcem. Nieruchomości udostępniamy w formule leasingu lub dzierżawy – wyjaśnia Krzysztof Ślęzak, dyrektor oddziału ARP w Mielcu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

12 września zostaną otwarte koperty z ofertami firm, które są zainteresowane budową hali. Znane są szacunkowe koszty inwestycji, ale ARP ich na razie nie ujawnia. Od podpisania umowy, wykonawca będzie miał 12 miesięcy na budowę hali. ARP przewiduje, że hala zostanie oddana do użytku we wrześniu lub październiku 2020 r. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama