Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama
Kup ciepły posiłek lub napój dla potrzebującego, zawieś dowód kupna na specjalnej tablicy w rzeszowskiej kawiarni Stary Piernik, a potrzebujący będzie miał szansę skorzystać z twojej dobroci. 

„Podaruj, jeśli możesz, weź, jeśli chcesz” to grudniowa akcja kawiarni Stary Piernik (ul. Kościuszki 9). Na czym polega? Kupujesz dla siebie posiłek lub napój, a drugi, na osobny paragon, dla kogoś, kto tego potrzebuje, ale nie stać go na zakup. Paragon, który dostajesz za zakupy, możesz wówczas przypiąć do specjalnej tablicy. 
 
Potrzebujący może ściągnąć twój paragon, przekazać go obsłudze, a w zamian dostanie ciepły posiłek lub napój. – Akcja pozytywnie zaskoczyła naszych gości. Mówili, że to bardzo szczytny cel – mówi Anna Guzek, menadżer Starego Piernika. 
 
Do tej pory Stary Piernik sprzedał już kilkanaście posiłków, które czekają na potrzebujących Jeszcze nikt z nich nie skorzystał. Jeśli wiecie komu taka pomoc by się przydała – zaprowadźcie taką osobę do Starego Piernika, bo jak to mówią, warto pomagać. 
 
(jg)
 
redakcja@rzeszow-news.pl 
Reklama