Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Podkarpaccy „łowcy głów” namierzyli pod Rzeszowem poszukiwanego 37-latka, skazanego za skrzywdzenie dziewczynki poniżej 15. roku życia

37-latek z powiatu rzeszowskiego ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Nie chciał spędzić pięciu lat więzienia za przestępstwa na małoletniej poniżej 15. roku życia. Policja nie podaje, w jaki sposób mężczyzna skrzywdził dziewczynkę. 

Gdy 37-latek nie stawiał się do zakładu karnego, Sąd Rejonowy w Rzeszowie w połowie maja br. wydał za nim list gończy. Zatrzymanie mężczyzny powierzono funkcjonariuszom Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie

Podkarpaccy „łowcy głów” ustalili, że 37-latek ukrywa się w jednym z domów w Głogowie Małopolskim pod Rzeszowem. W miniony piątek zapukali do domu. Drzwi jednak nikt nie otwierał, dlatego policjanci siłą weszli do środka. Nos ich nie zawiódł. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 37-latek schował się w szczelinie pod schodami – poinformowała podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Mężczyzna został zatrzymany, trafił już do więzienia, w którym spędzi najbliższe 5 lat.

Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama