Zdjęcie: PCK Rzeszów
Reklama

Zestawy do golenia i mycia ciała oraz szampony trafiły do podkarpackich medyków, walczących z pandemią koronawirusa. Produkty ufundowała firma Procter & Gamble. 

Produkty marek Head & Shoulders, Gillette i Old Spice trafiły już m.in. do ratowników z Sanoka, Mielca, Kolbuszowej, Ropczyc i Rzeszowa.

Wśród jednostek, które otrzymały wsparcie, są: Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe w Sanoku, Lotnicze Pogotowie Ratunkowego w Sanoku, szpitale w Mielcu i Kolbuszowej, Pogotowie Ratunkowe w Ropczycach, Rejony Nisko i Leżajsk Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, a także Izba Przyjęć Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 Rzeszowie oraz Szpitalny Oddział Ratunkowy SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie.

Środki czystości i higieny od Procter & Gamble są przekazywane także m.in. siostrom Polskiego Czerwonego Krzyża, które opiekują się seniorami, osobami niepełnosprawnymi, chorymi, samotnymi. Produkty trafiają też na oddziały dziecięce podkarpackim szpitali. 

Maciej Maruszak, dyrektor oddziału okręgowego PCK w Rzeszowie, jest wdzięczny firmie  Procter &Gamble za to, że zaangażowała się w pomoc w walce z COVID-19 na Podkarpaciu.

– Dzięki produktom podarowanym przez firmę możemy wspierać ludzi, którzy dziś znaleźli się w potrzebie i tych, którzy są na pierwszej linii walki z pandemią, pracując w wyjątkowo ciężkich warunkach. Wzajemna solidarność jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek mówi Maciej Maruszak. 

Zdjęcie: PCK Rzeszów

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.p

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: