Zdjęcie: PCK Rzeszów

Zestawy do golenia i mycia ciała oraz szampony trafiły do podkarpackich medyków, walczących z pandemią koronawirusa. Produkty ufundowała firma Procter & Gamble. 

Produkty marek Head & Shoulders, Gillette i Old Spice trafiły już m.in. do ratowników z Sanoka, Mielca, Kolbuszowej, Ropczyc i Rzeszowa.

Wśród jednostek, które otrzymały wsparcie, są: Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe w Sanoku, Lotnicze Pogotowie Ratunkowego w Sanoku, szpitale w Mielcu i Kolbuszowej, Pogotowie Ratunkowe w Ropczycach, Rejony Nisko i Leżajsk Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, a także Izba Przyjęć Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 Rzeszowie oraz Szpitalny Oddział Ratunkowy SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie.

Środki czystości i higieny od Procter & Gamble są przekazywane także m.in. siostrom Polskiego Czerwonego Krzyża, które opiekują się seniorami, osobami niepełnosprawnymi, chorymi, samotnymi. Produkty trafiają też na oddziały dziecięce podkarpackim szpitali. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Maciej Maruszak, dyrektor oddziału okręgowego PCK w Rzeszowie, jest wdzięczny firmie  Procter &Gamble za to, że zaangażowała się w pomoc w walce z COVID-19 na Podkarpaciu.

– Dzięki produktom podarowanym przez firmę możemy wspierać ludzi, którzy dziś znaleźli się w potrzebie i tych, którzy są na pierwszej linii walki z pandemią, pracując w wyjątkowo ciężkich warunkach. Wzajemna solidarność jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek mówi Maciej Maruszak. 

Zdjęcie: PCK Rzeszów

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.p

Reklama