Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

Około 2000 motocyklistów wzięło udział w niedzielę w VIII Motocyklowym Topieniu Marzanny w Rzeszowie. Zlot motocyklistów odbył się na terenie parkingu Podpromie. Przed południem z Mostku Zamkowego zrzucono do Wisłoka marzannę, jako symbol zakończenia zimy i rozpoczęcia nowego sezonu motocyklowego w naszym województwie.

W trakcie kilkugodzinnej imprezy dla fanów motoryzacji odbywało się m.in. “palenia gumy”. Swoje umiejętności zaprezentował także 8-letni Hubert “Hubi” Rak oraz rolkarze z Rzeszowskiej Szkoły Rolkowej “Wodzu”. Zlot zorganizowało Podkarpackie Forum Motocyklistów. Celem imprezy było promowanie bezpiecznej jazdy motocyklem. 

Nad bezpieczeństwem uczestników zlotu czuwali policjanci z komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Rzeszowie, którzy przypominali o zasadach bezpieczeństwa i rozdawali odblaski.

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Wszystko fajnie ale drodzy motocykliści (szczególnie Ci na ścigaczach) pamiętajcie, że droga publiczna to nie prywatny tor wyścigowy. Jak jest ograniczenie 50 km/h czy 70 km/h to należy tak jechać. Niestety nie wszyscy używają mózgu i pędzą jak wariaci a potem kolizja z samochodem bo wymusił kierowca auta wymusił pierwszeństwo. Pamiętajcie żeby ktoś ustąpił pierwszeństwa to trzeba dać się mu zauważyć.

Comments are closed.