Reklama

W pierwszej Bitwie V edycji The Voice of Poland wystąpi Żaneta Łabudzka z Rzeszowa. Zmierzy się z Weroniką Bochat. Obie są w drużynie Marka Piekarczyka.

[Not a valid template]

 

Żaneta i Weronika zaśpiewają „O mnie się nie martw”, którą wykonuje także Margaret. Popularna wokalistka na próbach wspierała obie dziewczyny.

Obecność Margaret na próbach Żanety i Weroniki była dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Okazało się, że Margaret jest fanką Weroniki, którą spotykała przez lata na różnych konkursach wokalnych. Zawsze też chciała ją bliżej poznać.

W najbliższą sobotę widzowie telewizyjnej Dwójki przekonają się co wyniknęło z tej spontanicznej współpracy i z jaką interpretacją utworu Katarzyny Sobczyk wystąpią uczestniczki The Voice of Poland – Weronika Bochat oraz Żaneta Łabudzka. Dziewczyny wyraźnie różnią się stylem i barwą głosu. Zapowiada się więc pasjonujące starcie.

Pochodząca z Rzeszowa Żaneta Łabudzka to wulkan energii i pomysłów. Śpiewa, gra w serialu i teatrze, studiuje kulturoznawstwo. Uwielbia soul, funk, muzykę alternatywną, rock. Studiowała w szkole wokalno-aktorskiej im. D. Baduszkowej w Gdyni, jednak po krótkim czasie zrozumiała, że musical to nie jest droga dla niej.

Poprzez udział w The Voice of Poland spełnia swoje marzenia. Żaneta ma możliwość występowania dla większej publiczności pokazując wszystkim całą paletę emocji.

Największym dotychczasowym sukcesem Weroniki Bochat jest Grand Prix festiwalu im. Anny Jantar we Wrześni oraz Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w 2005 roku. Jest jedyną osobą w Europie która wzięła udział w dwóch konkursach Eurowizji.

Posiada również bujną historię teatralną. W wieku 14 lat rozpoczęła pracę w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Z jej udziałem można było obejrzeć spektakle takie jak: ,,Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”, „Les Miserables”, w ostatnim zagrała główną rolę Cosette co uważa za swoje największe osiągnięcie w teatrze.

Jak zaprezentują się obok siebie tak różniące się wokalistki? O tym widzowie telewizyjnej Dwójki dowiedzą się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: