Zdjęcie: Piotr Sadoń
Reklama

Fani marki BMW w niedzielę (12 grudnia) spotkają się na parkingu Podpromie. Będą zbierać pieniądze dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Charytatywną akcję mikołajkową, jak co roku o tej porze, organizuje BMW Klub Podkarpacie. Organizatorzy zapraszają w niedzielę cały motoryzacyjny świat i wszystkich chętnych mieszkańców Rzeszowa i okolic na akcję pomocy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

– W planach pokazy drifterów ABT Drift Garage oraz Los-Stark Drift Team, pokazy sportowych samochodów grupy Raceformers oraz pokazy motocyklowe grupy Stunt Rzeszów – mówi Tomasz Rostocki z BMW Klub Podkarpacie. 

Jak co roku, będą licytacje, losy na przejazdy sportowymi autami z grupą Raceformers, na parkingu pojawią się mikołajki z puszkami. Zbierane również będą paczki z prezentami dla dzieci, które najprawdopodobniej trafią do domu dziecka – zapowiadają organizatorzy. 

Podczas spotkania obowiązuje kategoryczny zakaz łamania przepisów – jazdy bokiem, agresywnej jazdy wśród ludzi itp. Organizatorzy apelują o zachowanie czystości i porządku. – Jesteśmy jedyną grupą, której co roku policja nie przeszkadza, a pomaga w organizacji spotów na Podpromiu – podkreśla BMW Klub Podkarpacie. 

Organizatorzy spodziewają się dużej frekwencji (w tamtym roku wzięło w nim udział ponad 1000 osób), dlatego proszą o pozostawianie aut w jednym miejscu. Charytatywny zlot motoryzacyjny rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa do 19:30.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama