W dniu 17 grudnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce zapanuje świąteczna atmosfera. Na rodzinnym Jarmarku Świątecznym spotkają się i dorośli, i dzieci, którzy pragną poznać zwyczaje bożonarodzeniowe, spotkać się ze Świętym Mikołajem czy skosztować regionalnych przysmaków. Na wszystkich chętnych czekają również warsztaty z dekorowania pierników, zdobienia stroików i ozdób świątecznych czy lepienia aniołów z gliny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

CWK zorganizowało wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic. Na targach  „Podkarpackie Cuda” pojawią się kupcy oferujący m.in. ręcznie robione ozdoby, świąteczne dekoracje oraz produkty spożywcze. Każdy będzie również miał możliwość skosztować regionalnych przysmaków świątecznych przygotowanych zgodnie z domową recepturą przez koła gospodyń wiejskich.

Centrum przygotowało także moc atrakcji dla najmłodszych: spotkanie ze Świętym Mikołajem i możliwość wykonania sobie pamiątkowego zdjęcia, leśny kącik czy animacje w wykonaniu Reksia i Uszatka. Dodatkowo mali artyści z Przedszkola Niepublicznego w Jasionce wystąpią w Jasełkach Świątecznych, które wprowadzą uczestników w atmosferę świątecznego oczekiwania na narodzenie Jezusa.

Na wszystkich zwolenników „zrób to sam” czekają ciekawe warsztaty: z dekorowania pierników, lepienia aniołów z gliny, szydełkowania czy tworzenia biżuterii z kamienia naturalnego, miedzi i mosiądzu. Dodatkową atrakcją będzie loteria świąteczna, na której co godzinę będą do wylosowania ciekawe nagrody, ufundowane przez wystawców.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Zależało nam na stworzeniu klimatycznego miejsca spotkań całych rodzin z dziećmi. Dzięki licznym atrakcjom zorganizowanym podczas targów, np. spotkaniu ze świętym Mikołajem czy ciekawym warsztatom każdy odwiedzający będzie mógł spędzić miło czas i poczuć magiczną atmosferę Świątmówi Agata Brożek, dyrektor marketingu i sprzedaży CWK w Jasionce.

Chcemy również pokazać, że oprócz organizacji dużych wydarzeń, takich jak Kongres 590 czy Kongres Business Without Limits, w naszym kalendarzu eventowym zawsze znajdą miejsce wydarzenia o charakterze targowym skierowane do lokalnej społeczności. Wynika to przede wszystkim z chęci rozwoju i promocji naszego regionudodaje.

Dla pasjonatów kuchni włoskiej CWK przygotowało degustację przysmaków świątecznych prosto ze słonecznej Italii. Natomiast na tych, którym zależy na smacznych, a jednocześnie niskokalorycznych potrawach na wigilijnym stole czeka spotkanie z dietetykiem, który doradzi, jak przygotować lekkostrawne dania.

”Podkarpackie Cuda” zapraszają 17.12.2016 w godzinach 11.00 – 18.00. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne.

Reklama