kregle-rzeszow

Przy ulicy Przemysłowej, tuż obok FlyPark, powstaje nowe miejsce do spotkań, czyli lokal „Podkręcone”. Miejsce, w którym można się dobrze bawić, smacznie zjeść i skosztować różnych „podkręconych” specjałów startuje 4 listopada br. W ofercie kręgle, mini golf, pokoje do karaoke i wiele, wiele, wiele więcej…

„Podkręcone” należy do nowego na polskim rynku rodzaju lokali typu „Activity bar”. Start lokalu, który mieści się przy ul. Przemysłowej 3, tuż obok parku trampolin FlyPark, nastąpi już 4 listopada br. „Activity bar” to przestrzeń zagospodarowana w taki sposób, aby umożliwiała spotkania grup przyjaciół czy zespołów firmowych, jak również spotkania rodzinne z dziećmi. Można w nich dobrze zjeść i przy tym skorzystać z wielu form aktywnej rozrywki.

Pong, karaoke czy shuffleboard

Typowe funkcje lokali, np. dostarczanie dobrej jakości dań i napojów, są w tym przypadku znacząco rozszerzone o różnorodne formy aktywnej rozrywki. Począwszy od tradycyjnych kręgli, poprzez innowacyjnego minigolfa, a kończąc na różnorodnych automatach do gier czy grupowych rozgrywkach takich jak pong, karaoke czy shuffleboard.

podkrecone-rzeszow

Światowe trendy w dziedzinie rozrywki

Pomysłodawcy „Podkręcone” wskazują, że oferta lokalu to kombinacja gier i zabaw nawiązujących do światowych trendów w dziedzinie rozrywki. Oferta dostosowana jest zarówno do młodszych, jak i starszych miłośników niesztampowej zabawy.

Lokal będzie oferować różnorodne aktywności, ale też autorskie koktajle czy przekąski. Oferta sprawdziła się doskonale na Śląsku, gdzie funkcjonuje pierwszy lokal tego typu. Twórcy „Podkręcone” liczą, że podbije również serca mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia.

Idealne miejsce na imprezę towarzyską

„Podkręcone” chce dotrzeć ze swoją oferta między innymi do osób szukających idealnego miejsca na spędzenie urodzin, spotkanie ze znajomymi czy firmową imprezę. Ogromna powierzchnia lokalu, szerokie zaplecze gastronomiczne, atrakcyjna lokalizacja i duży darmowy parking przy obiekcie to w tym przypadku dodatkowe mocne atuty.

 

Otwarcie już 4 listopada br.

Impreza otwarcia zapewni odwiedzającym wiele atrakcji. Od godziny 10:00 do dyspozycji gości będą kręgle, mini golf, pong, karaoke, cybermaszyny do gier i wiele innych. Od godziny 19:00 wystartuje dodatkowo fotobudka 360, pokazy barmańskie i zabrzmi muzyka DJ’a Grzegorza. Do tego można liczyć na wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami, które przygotowali organizatorzy.

podkrecone-rzeszow

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama