Reklama

PKS Rzeszów we współpracy z serwisem e-podróżnik.pl wprowadził promocyjne ceny biletów na trasach dalekobieżnych. Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, a ceny rozpoczynają się już od 1 zł.

Bilety w promocyjnych cenach można kupić na trasach do Warszawy, Łodzi, Sanoka, Bukowca, Dukli, Jasła i Rymanowa-Zdroju. Dzięki temu rzeszowianie mogą tanio podróżować, nie tylko do odleglejszych miast, ale i po samym województwie podkarpackim, w tym na trasach w Bieszczady. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie kupić bilet. Po wyczerpaniu puli biletów za złotówkę, dostępne są zniżki 50%, 40%, 30% oraz 20%. Przedsprzedaż rozpoczyna się na miesiąc przed odjazdem.

Taryfa tanie e-podróżowanie pozwala na zakup biletu również między przystankami pośrednimi. Nie musimy więc jechać z Rzeszowa do Bukowca by skorzystać z promocji. Możemy pojechać za 1 zł z Boguchwały do Soliny. Dzięki szerokiej siatce połączeń PKS Rzeszów oferta jest okazyjna także dla mieszkańców innych regionów.  Łącząc dwa kursy z taryfą promocyjną możemy dojechać z Warszawy czy Łodzi w Bieszczady za jedyne 2 zł.

Bilety w promocyjnych cenach można kupić na stronach e-podróżnik.pl oraz PKS Rzeszów, w aplikacji mobilnej przewoźnika, a także w biletomacie na dworcu autobusowym w Rzeszowie.

W e-podróżnik.pl kupimy też bilety na połączenia 100 innych przewoźników autobusowych oraz znajdziemy rozkłady ponad 600 przewoźników z Polski. Dzięki temu zyskujemy możliwość łączenia podróży między różnymi środkami transportu. W serwisie dostępny jest również rozkład rzeszowskiego MPK. Dzięki czemu dowiemy się czym najszybciej dojechać na dworzec.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama