Zdjęcie: materiały organizatorów zawodów

Sierżant sztabowy Krystian Kochmański, funkcjonariusz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, zajął I miejsce w Mistrzostwach w Wielkiej Brytanii w kulturystyce PCA British Finals 2022 Pro Bodybuilding.

O sukcesie Krystiana Kochmańskiego, który pracuje w Placówce SG na lotnisku Rzeszów-Jasionka, poinformowała Emilia Sidor z BOSG. Zawody odbyły się w dniach 15-16 października br. w Telford International Centre. 

– Finały PCA są największym i najtrudniejszym konkursem w Wielkiej Brytanii, a zdobyte tytuły są uznawany za najbardziej ekskluzywne – przekazała Emilia Sidor. 

Złoty medal dla Krystiana Kochmańskiego to kolejny jego sukces. W 2021 r. zdobył Puchar Polski w Międzynarodowych Zawodach w kulturystyce federacji PCA, a w 2022 r. brązowy medal Mistrzostw Świata PCA Universe. Teraz przygotowuje się do Mistrzostw Świata.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Krystian Kochmański w Straży Granicznej pracuje od 9 lat. Obecnie jest minerem-pirotechnikiem w Zespole Interwencji Specjalnych Grupy Bezpieczeństwa Lotów w PSG w Rzeszowie-Jasionce i odpowiada za bezpieczeństwo podróżnych lotniska w Jasionce.

Zdjęcie: materiały organizatorów zawodów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama