mam-talent-rzeszow
Reklama

Ekipa programu „Mam Talent!” po raz ósmy wyrusza na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Casting odbędzie się także w Rzeszowie.

„Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich – reklamują program jego organizatorzy.

Na casting do „Mam Talent!” należy przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przyjść z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10:00. W Rzeszowie odbędzie się 9 maja w Hotel Bristol przy ul. Rynek 20. Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl. Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama