W najbliższą niedzielę (17 kwietnia) w Rzeszowie odbędzie się casting do programu talent show „Mam Talent!” w TVN. Jeśli masz ukryte talenty i chce je pokazać – przyjdź koniecznie.

Ekipa „Mam Talent!” casting do dziewiątej edycji programu prowadzi w dziewięciu polskich miastach. Jest wśród nich także Rzeszów. Casting w niedzielę odbędzie w rzeszowskim hotelu Bristol przy ul. Rynek 20. Początek zaplanowano na godz. 10:00.

Na casting może przyjść każdy, kto ma talent. Swoimi umiejętnościami będą mogli się pochwalić soliści, chórzyści, aktorzy, lalkarze, tancerze, orkiestry, zespoły, amatorzy, profesjonaliści, dorośli, dzieci, jednym słowem wszyscy, którzy są spragnieni występów na scenie.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Trzeba mieć ze sobą także dokument tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Gdy uczestnik jest niepełnoletni na castingu musi pojawić się z rodzicem lub prawnym opiekunem, albo mieć pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie.

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl. Nie zapomnijcie o podaniu danych kontaktowych.

Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama