Zdjęcie: Materiały prasowe Plazy
Reklama

Nowe sklepy znanych marek, nowoczesne szklane schody, przebudowane atrium, szersze korytarze, nowe toalety, posadzki i przearanżowany Food Court – to tylko niektóre elementy trwającej przebudowy Centrum Handlowego Plaza Rzeszów. W nowej odsłonie gotowe będzie za kilka tygodni.

Przebudowa Plazy to również kolejny etap przygotowań do otwarcia nowych sklepów i salonów znanych marek. Największym z nich jest oczywiście sklep sportowy Decathlon, który zajmie ponad 2500 m kw. na parterze Centrum.

Na pierwszym piętrze prawie 500 m kw. zajmie KinderPlaneta. Już ruszyły przebudowane i na nowo zaaranżowane salony Lavard (100 m kw. i Monnari zajmujące blisko 250 m kw.). W kolejnych miesiącach w Plazie otwarte zostaną salony Kastor, renomowany salon jubilerski, Butik Szafeczka oraz By Mia Mia w nowej odsłonie i lokalizacji.

Prace remontowo-budowlane w Plazie trwają od kilku tygodni. – Jesteśmy już na ostatniej prostej – mówi językiem sportowym Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów. 

W Centrum trwają jeszcze prace przy budowie nowoczesnych szklanych schodów, które mają uatrakcyjnić jego wnętrze.

– Poszerzyliśmy główny korytarz na parterze, zyskując nową przestrzeń wypoczynkową i eventową. Do końca marca do użytku oddamy nowy Foodcourt i przebudowany korytarz na pierwszym piętrze. Trwa także przebudowa i remont toalet dla naszych klientów – wyjaśnia Jamrozik.

Nowe wnętrza Plazy zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami. Korytarze mają być bardziej przestronne, zamontowane zostanie nowe jaśniejsze, energooszczędne oświetlenie i nowe posadzki.

Ostatnie tygodnie w Plazie były bardzo trudne. Remont odczuli zarówno klienci, jak i najemcy. – Prace budowlane zaplanowaliśmy tak, aby były, jak najmniej odczuwalne dla odwiedzających Centrum. Remont wykonywany jest etapami, w godzinach nocnych, tak by prace nie kolidowały z funkcjonowaniem sklepów – mówi Radosław Jamrozik. 

Zdjęcie: Materiały prasowe Plazy
Zdjęcie: Materiały prasowe Plazy

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.