Fot. Radio Rampa. Na zdjęciu miejsce rozbiórki, gdzie zginął Stanisław Supiński

Nowojorski związek zawodowy Local 78 prosi o pomoc w dotarciu do mieszkającej w Rzeszowie Jolanty Angowskiej-Wiśniowskiej. Jej brat, 62-letni Stanisław Supiński, zginął podczas prac budowlanych na Manhattanie.

Polskie radio Rampa, które ma swoją siedzibę w Nowym Jorku w USA, podało, że w miniony poniedziałek, 21 października, przed godz. 10:00 czasu miejscowego, doszło do tragicznego w skutkach wypadku podczas rozbiórki historycznej synagogi w dzielnicy Lower East Side na Manhattanie. W wypadku zginął 62-letni Stanisław Supiński z Ridgewood, który był pracownikiem firmy PAL Environmental.

Radio Rampa poinformowało, że Stanisław Supiński był członkiem związku zawodowego Local 78, który w Nowym Jorku zrzesza pracowników azbestowych. Właściciel firmy, w której pracował Stanisław Supiński, jak podaje rozgłośnia, zobowiązał się do pokrycia wszelkich kosztów związanych z pochówkiem mężczyzny. „Poszukiwana jest jednak beneficjentka zmarłego, którą jak ustalono, jest jego siostra” – podaje Rampa. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Paweł Gruchacz, zastępca komisarza w Local 78, prosi o pomoc w odnalezieniu kontaktu do siostry Stanisława Supińskiego, Jolanty Angowskiej-Wiśniowskiej, która mieszka w Rzeszowie. Informacje można przesyłać na adres e-mail: gruchacz65@gmail.com lub dzwonić pod numer telefonu 347 266 3343.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama