Reklama

Ponad 20 policjantów, kilkunastu strażaków ochotników, leśnicy oraz miejscowa ludność poszukują zaginionego 85-letniego Edwarda Krakowskiego, mieszkańca Jastkowic. W akcji bierze również udział przewodnik z psem tropiącym.

Poszukiwania mężczyzny prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli. Dzisiaj (31 stycznia) ok. godz. 11:00 otrzymała zgłoszenie o zaginięciu Edwarda Krakowskiego. Z relacji członków rodziny wynikało, że mężczyzna wczoraj ok. godz. 13:00 wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Edward Krakowski ma 165 cm wzrostu, waży około 75 kg, ma włosy siwe, średniej długości. Cechą charakterystyczną mężczyzny jest brak lewej dłoni od nadgarstka. Edward Krakowski w dniu zaginięcia był ubrany w czarny sweter, szarą marynarkę, spodnie moro i gumofilce.

Zaginionego poszukuje ponad 20 policjantów, kilkunastu strażaków ochotników, leśnicy oraz miejscowa ludność. W akcji bierze również udział przewodnik z psem tropiącym.

Wszystkie osoby mające wiedzę o miejscu przebywania mężczyzny proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami z KPP w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 24, tel. (15) 877 33 10 lub 997.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama