Zdjęcie: Martyna / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

20-letni obywatel Ukrainy potrącił pieszego na ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Policjanci ustalają tożsamość poszkodowanego. Proszą o pomoc świadków zdarzenia.

O wypadku, do którego doszło we wtorek przed godz. 19:00, pisaliśmy TUTAJ. W środę policja podała więcej szczegółów na temat zdarzenia. Jak ustalili funkcjonariusze, 20-letni obywatel Ukrainy, który kierował fiatem seicento, jadąc w kierunku al. Powstańców Warszawy, potrącił pieszego. 

– Mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, pomiędzy samochodami. W wyniku potrącenia, pieszy uderzył jeszcze w przejeżdżający autobus – relacjonuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Nieprzytomny mężczyzna, z poważnymi obrażeniami, został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają jego tożsamość. Kierowca fiata był trzeźwy.

Funkcjonariusze, pracujący nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku, proszą osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości pieszego, o kontakt z referatem ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym – tel. 17 858 34 54 lub 17 858 34 50 albo z dyżurnym komendy, tel. 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: