Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Byłeś/byłaś świadkiem sobotniego wypadku w podrzeszowskich Wyrębach, gdzie kierowca forda śmiertelnie potrącił pieszego? Jeśli tak, zgłoś się na policję.  

O pomoc świadków zdarzenia zwróciła się Komenda Miejska Policja Policji w Rzeszowie, której funkcjonariusze z Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym wyjaśniają okoliczności tragedii.

Przypomnijmy, do wypadku doszło w sobotę, 11 stycznia r., ok. 16:30 w Wyrębach na drodze wojewódzkiej nr 884. 66-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował osobowym fordem, jadąc w kierunku Dynowa, jak ustalili policjanci, najechał na mężczyznę. 

Ofiarą był 54-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który zginął na miejscu. Kierowca forda po zdarzeniu nie udzielił pomocy pieszemu i odjechał z miejsca wypadku. Do komendy 66-latek zgłosił się na następny dzień, w niedzielę rano. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policjanci proszą świadków lub osoby, posiadające informacje o zdarzeniu, o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 8, tel. 17 858 34 58 lub z dyżurnym komendy, tel. 17 858 33 10 lub 112. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama