Zdjęcie: Ewa / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

W wypadku w Nowej Wsi zginął 34-letni mieszkaniec gminy Głogów Małopolski – poinformowała w środę Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. 

Jak informowaliśmy, do wypadku doszło we wtorek po godz. 15:00 w rejonie basenu w Nowej Wsi. Kierowca peugeota partnera potrącił rowerzystę, który, pomimo reanimacji, zmarł na miejscu zdarzenia. 

Policjanci ustalili, że ofiarą wypadku jest 34-letni mieszkaniec gminy Głogów Małopolski. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy, 53-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował peugeotem, jechał w kierunku Lublina.

– Zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z rowerzystą – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu wypadku. Na polecenie prokuratora kierowca peugeota został zatrzymany w policyjnym areszcie. – Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy – dodaje nadkom. Szeląg. 

Ciało 34-letniego mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. – Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w piątek – powiedział nam Piotr Pawlik, szef Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która wszczęła śledztwo w sprawie wtorkowego wypadku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama